fbpx

Blogs

SākumsGoogle AdWordsKas ir Google AdWords?
Kas ir Google AdWords

Kas ir Google AdWords?

Kas ir Google AdWords?

Google AdWords ir maksas par klikšķi tiešsaistes reklamēšanas platforma, kas ļauj reklāmdevējiem rādīt savas reklāmas Google meklētājprogrammas rezultātu lapā. Pamatojoties uz atslēgvārdiem, kurus uzņēmums ir atlasījis, uzņēmumi maksā, lai viņu reklāmas tiktu ierindotas meklēšanas rezultātu lapas augšdaļā. Tā kā platforma darbojas, izmantojot maksas par klikšķi (PPC) modeli, jums ir jāmaksā tikai tad, kad apmeklētājs noklikšķina uz jūsu reklāmas.

Google AdWords tirgus darbojas kā izsole, kurā cilvēki sola cenu par klikšķiem. Tomēr nav obligāti, ka uzvar augstākā cena. Papildus naudai Google ņem vērā arī kvalitātes rādītājus, lai nodrošinātu, ka cilvēkiem, kuri noklikšķina uz reklāmām, atrod patiešām to ko ir meklējuši.

Google AdWords ir viena no lielākajām tiešsaistes reklamēšanas platformām, kas palīdz uzņēmumiem sasniegt klientus visā pasaulē un attīstīt savu uzņēmējdarbību. Izmantojot šo maksas par klikšķi tīklu, reklāmdevēji maksā Google, lai atlasītu lietotājus, pamatojoties uz viņu meklējumiem, valsti un ierīces veidu, un piegādātu savas reklāmas lietotājiem, kurus interesē viņu produkti vai pakalpojumi.

 

Kas ir Google reklāmu tīkli?

Google AdWords ļauj uzņēmumiem sasniegt klientus divos galvenajos tīklos — meklēšanas un reklāmas tīklā.

Meklēšanas tīklā reklāmdevēji sola par atslēgas vārdiem. Tas ļauj viņiem rādīt savas reklāmas lietotājiem, kuri ievada šos atslēgvārdus Google meklētājā. Maksas meklēšanas rezultāti parasti tiek rādīti lapas augšdaļā un apakšā, un blakus tiem ir neliela reklāmas ikona.

Reklāmas tīkls piedāvā reklāmdevējiem iespēju rādīt savus reklāmas vietnēs, kas ir Google tīkla daļa.

 

Mūsu uzņēmuma sertificētie Google AdWords reklāmas speciālisti veiks Jūsu uzņēmuma Google AdWords reklāmu izstrādi, monitoringu un kontroli, lai palielinātu Jūsu uzņēmuma klientu skaitu.

Esat laipni aicināti uzdot jautājumu mūsu mājas lapā vai piesakieties BEZMAKSAS konsultācijai klātienē zvanot pa tālruni +371 2 60 64 3 94 vai sūtot e-pastu uz info@sonrons.lv.

Diemžēl, komentāri šim rakstam ir izslēgti.