fbpx

Blogs

SākumsHostinga pakalpojumiHostinga pakalpojumi
Hostinga pakalpojumi

Hostinga pakalpojumi

Esam apkopojuši, mūsuprāt, Latvijā vienus no izdevīgākajiem hostingu pakalpojumu sniedzējiem vienuviet, lai Jums būtu vieglāk izdarīt izvēli, par sev piemērotāko hostinga plānu.

https://area.lv/ https://www.nano.lv/ https://www.hostnet.lv/ https://garmtech.lv/
Domēni 2 2 1 5
Datubāzes 1 1 1 Neierobežots
Diska vieta 1 GB SSD 5 GB SSD 10 GB SSD 10 GB
Mēneša maksa No 1.00 EUR No 3.82 EUR No 4.15 EUR No 7.19 EUR

 

Galvenie faktori, kas ir jāņem vērā izvēloties hostinga pakalpojumu sniedzējus:

Novērtējot hostinga pakalpojumu sniedzēju, vispirms ir jāņem vērā trīs galvenie faktori: vidējais servera darbības laiks bez dīkstāves, lapas ielādes laiks un klientu atbalsts.

Vidējais darbības laiks

Pirmais faktors, kam jāpievērš ir uzmanība, ir vidējais servera darbības laiks bez dīkstāves, kas ir vidējais laiks, cik ilgi jūsu mājaslapa ir pieejama noteiktā laika periodā bez pārtraukumiem. Jūsu mājaslapas vidējais darbības laiks ir svarīgs, jo tas var ietekmēt jūsu mājaslapas datu plūsmu. Jūsu mājaslapa netiks bieži apmeklēta, ja apmeklētāji tai nevarēs regulāri piekļūt.

Tikai viena stunda dīkstāves nozīmē, ka jūsu uzņēmums var zaudēt lielu pirkumu vai pieteikumu skaitu. Tādēļ jums ir svarīgi, lai jūsu vidējais mājaslapas darbības laiks bez dīkstāves būtu 100% vai pēc iespējas tuvāks tam. Ja vidējais darbības laiks ir mazāks par 99,90%, jums vajadzētu sākt meklēt citu hostinga pakalpojumu sniedzēju.

Ielādes laiks

Vēl viens svarīgs faktors, kas jums jāņem vērā, ir mājaslapas ielādes laiks, kas ir laiks, kas nepieciešams mājaslapas ielādei. Līdzīgi kā servera darbības laiks, mājaslapas ielādes laiks ietekmē jūsu mājaslapas apmeklētāju skaitu.

Tas ir tāpēc, ka, jo lēnāk tiek ielādēta jūsu mājaslapa, jo apmeklētājs kļūst neapmierināts, un palielinās iespēja, ka lietotājs to pametīs. Google pētījums atklāja, ka 53% mobilo mājaslapu apmeklētāju pamet lapu, ja mājaslapas ielāde prasa vairāk nekā 3 sekundes. Šī iemesla dēļ jūs vēlaties hostinga pakalpojumu sniedzēju, kas var nodrošināt pēc iespējas ātrāku mājaslapas ielādes laiku.

Klientu atbalsts

Pēdējais svarīgais faktors, kas jāņem vērā, ir hostinga pakalpojumu sniedzēja klientu atbalsts. Efektīvs klientu atbalsta nodrošinājums nozīmē, ka varat ātrāk un efektīvāk atrisināt mājaslapas problēmas.

 

Nepieciešama palīdzība hostinga pakalpojumu izvēlē vai jauna mājaslapa, esat laipni aicināti uzdot jautājumu mūsu mājas lapā vai piesakieties BEZMAKSAS konsultācijai klātienē zvanot pa tālruni +371 2 60 64 3 94 vai sūtot e-pastu uz info@sonrons.lv.

 

Diemžēl, komentāri šim rakstam ir izslēgti.