fbpx
Image12

E-pasta mārketings

E-pasta mārketings joprojām ir viens no visefektīvākajiem rīkiem, ar kuru uzņēmumi var veidot saikni ar savu auditoriju, veicināt iesaistīšanos un palielināt konversijas. Sonrons mārketinga aģentūra specializējas personalizētu, augstas ietekmes e-pasta mārketinga kampaņu izstrādē, kas pielāgotas jūsu unikālajām biznesa vajadzībām.

 

Galvenās e-pasta mārketinga priekšrocības:

Tiešā saziņa

Uzrunājiet savu auditoriju tieši, nodrošinot, ka jūsu vēstījums tiks pamanīts un iegaumēts.

Personalizācija

Pielāgojiet e-pasta vēstules, pamatojoties uz lietotāju uzvedību, preferencēm un demogrāfiskajiem datiem, lai radītu personalizētu pieredzi.

Rentabilitāte

Salīdzinot ar tradicionālajiem mārketinga kanāliem, e-pasta mārketings nodrošina augstu ieguldījumu atdevi ar minimālām izmaksām.

Izmērāmi rezultāti

Izsekojiet galvenos rādītājus, piemēram, atvēršanas rādītājus, klikšķu skaitu un konversijas, lai novērtētu savu kampaņu rezultātus un pieņemtu uz datiem balstītus lēmumus.

Mūsu pieeja e-pasta mārketingam:

Stratēģijas izstrāde

Mēs cieši sadarbojamies ar jums, lai izprastu jūsu biznesa mērķus, mērķauditoriju un zīmola tēlu, lai izstrādātu visaptverošu e-pasta mārketinga stratēģiju.

Satura izveide

Mūsu pieredzējušu tekstu autoru un dizaineru komanda izstrādā saistošu un atbilstošu saturu, kas rezonē ar jūsu auditoriju un veicina rīcību.

Klientu sarakstu pārvaldība

Mēs palīdzam jums izveidot un uzturēt kvalitatīvu e-pasta sarakstu, nodrošinot atbilstību tādiem noteikumiem kā GDPR un CAN-SPAM.

Kampaņu realizācija

No kampaņu plānošanas līdz A/B testēšanai - mēs pārvaldām visus jūsu e-pasta mārketinga kampaņu aspektus, lai nodrošinātu nepārtrauktu izpildi un optimālus rezultātus.

Analītika un optimizācija

Mēs nodrošinām detalizētu analīzi un ieskatu jūsu kampaņas rezultātos, ļaujot jums nepārtraukti optimizēt un uzlabot e-pasta mārketinga pasākumus.

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties reklamēt jaunu produktu, piesaistīt potenciālos klientus vai iesaistīt esošos klientus, mūsu e-pasta mārketinga pakalpojumi var palīdzēt jums sasniegt jūsu mērķus. Sazinieties ar mums jau šodien, lai uzzinātu vairāk un norunātu konsultāciju ar mūsu ekspertu komandu. Atklāsim e-pasta mārketinga potenciālu jūsu uzņēmumam kopā.

Esat laipni aicināti uzdot jautājumu mūsu mājas lapā vai piesakieties BEZMAKSAS konsultācijai klātienē zvanot pa tālruni +371 2 60 64 3 94 vai sūtot e-pastu uz info@sonrons.lv.

PIESAKIETIES BEZMAKSAS KONSULTĀCIJAI JAU TAGAD!

Uzziniet, kā mēs varam palīdzēt piesaistīt vairāk klientu un palielināt uzņēmuma peļņu.