fbpx
Image12

Instagram reklāma

Sasniedziet labākos rezultātus, izmantojot savu Instagram reklāmas budžetu

Vai vēlaties uzlabot savas Instagram reklāmās? Instagram reklāmas kampaņām pietrūkst radošums? Mēs varam palīdzēt. Mēs esam Instagram reklāmas aģentūra ar radošu komandu, kurai ir pieredze īpaši efektīvu Instagram reklāmas kampaņu izveidē un pārvaldībā — tādiem zīmoliem kā jūsējais.

Izmantojot uz fokusētu mērķauditorijas atlasi un radošas reklāmas kampaņas, mūsu Instagram reklāmas eksperti nodrošinās, ka jūsu Instagram reklāmas aktivitātes sasniedz jūsu mērķus un piesaista potenciālos klientus.

Izmantojiet Instagram iespējas, lai sasniegtu savu mērķauditoriju:

Instagram ierakstu loga (feed) reklāmas

Ierakstu loga reklāmas (feed) ir ļoti populāras to daudzpusīguma un efektivitātes dēļ. Kampaņas var būt mērķētas uz noteiktām mērķauditorijām, un gan attēlu, gan video līdzekļi var veicināt iespaidīgu iesaistes līmeni.

Instagram reklama
Instagram reklama

Instagram stāstu (stories) reklāmas

Instagram stāsti nav tikai vieta, kur cilvēki var demonstrēt savus ceļojuma momentus. Tie ir arī ārkārtīgi saistoši izvietojumi, kas nemanāmi iekļaujas dabiskajā lietotāju saturā. Stāstu reklāmas tiek rādītas kā attēla vai video līdzekļi, un tās var nodrošināt ar plašu iesaisti – tostarp videoklipu skatījumus, vietnes apmeklējumus, reklāmguvumus un lietotņu lejupielādes.

Instagram dinamiskās produktu reklāmas

Dinamiskās Instagram produktu reklāmas var palīdzēt sasniegt pārsteidzošu rezultātus, piemēram, palielināt Jūsu interneta veikala pirkumus. Šis izvietojums ļauj Jums dinamiski veidā parādīt dažādus produktus balstoties uz datiem, kas tiek iegūti no lietotājiem, piemēram, šis izvietojums ļauj Jums parādīt produktus, kurus nesen ir apskatījuši Jūsu mājas lapas lietotāji.

Instagram reklama
Instagram reklama

Instagram video (reels) reklāma

Instagram video reklāma ir tāds pats atkarību izraisošais formāts kā TikToks — īsi un jauki video, kas atkārtojas. Šīs reklāmas ir ļoti saistošas, un tas ir ideāli piemērots izvietojums īsākam saturam, kas sniedz izteiksmīgu vēstījumu. Instagram video reklāmas tiek identificētas pēc “sponsorēts” atzīmes zem videoklipa — tāpēc tās viegli saplūst ar dabisko saturu. Mūsu video veidošanas komanda var palīdzēt Jums izstrādāt video saturu, kas sasniegs Jūsu mērķus izmantojot radošu pieeju.

Mūsu uzņēmuma sertificētie Instagram reklāmas speciālisti veiks Jūsu uzņēmuma Instagram reklāmu izstrādi, monitoringu un kontroli, lai palielinātu Jūsu uzņēmuma klientu skaitu.

Esat laipni aicināti uzdot jautājumu mūsu mājas lapā vai piesakieties BEZMAKSAS konsultācijai klātienē zvanot pa tālruni +371 2 60 64 3 94 vai sūtot e-pastu uz info@sonrons.lv.

PIESAKIETIES BEZMAKSAS KONSULTĀCIJAI JAU TAGAD!

Uzziniet, kā mēs varam palīdzēt piesaistīt vairāk klientu un palielināt uzņēmuma peļņu.