fbpx
Image12

Mājas lapu izveide

Laipni lūdzam mūsu mājas lapu izveides pakalpojumu lapā! Mūsu uzņēmuma kodolu veido pieredzējusi un izglītota izstrādātāju komanda, kas specializējas profesionālu un jaunākajiem standartiem atbilstošu mājas lapu izstrādē. Vai jūs esat mazs uzņēmums, jauns uzņēmums vai pieredzes bagāts uzņēmums, mums ir nepieciešamā pieredze, lai izveidotu jums mājaslapu, kas atstāj neizdzēšamu iespaidu.

Mūsu Pieeja

Mēs esam pārliecināti, ka veiksmīgas mājas lapas kodolu veido radošums, jaunākās tehnoloģijas un lielisks dizains. Mūsu pieeja mājas lapu izstrādei ir izveidota tā, lai nodrošinātu, ka jūs izceļaties starp konkurentiem piesātinātajā digitālajā vidē.

Izpētes fāze

Mēs sākam ar Jūsu uzņēmuma, mērķauditorijas un mērķu izpratni. Šī fāze palīdz mums iegūt ieskatu, kas veido projekta pamatu.

Plānošana un stratēģija

Kad mums ir skaidra izpratne par Jūsu prasībām, mēs izstrādājam visaptverošu plānu, kas ietver mājaslapas struktūru, funkcijas un dizaina elementus.

Dizains un lietotāju pieredze (UX/UI)

Mūsu dizaina komanda izveido vizuāli pievilcīgus izkārtojumus, kuriem galvenais ir lietotāju pieredze. Mēs liekam uzsvaru uz intuitīvu navigāciju, pielāgojamu dizainu un aizraujošus vizuālus.

Izstrāde un īstenošana

Mūsu pieredzējušie mājas lapu izstrādātāji pārveido dizainu darbojošos produktos, izmantojot jaunākās tehnoloģijas. Mēs nodrošinām, ka Jūsu mājaslapa ne tikai izskatās pievilcīgi, bet arī ir funkcionāla un optimizēta.

Testēšana un kvalitātes nodrošināšana

Pirms mājaslapas publiskošanas mēs rūpīgi testējam to uz dažādām ierīcēm, interneta pārlūkiem un scenārijos, lai identificētu un novērstu iespējamos problēmas.

Publicēšana un ieviešana

Kad viss ir izveidots un pārbaudīts, mēs publicējam Jūsu mājaslapu, nodrošinot gludu pāreju no izstrādes uz publisko vidi.

Pēcapkalpošana

Mūsu saistības neizbeidzas ar mājaslapas publicēšanu. Mēs nodrošinām turpmāku atbalstu, atjauninājumus un uzturēšanu, lai uzturētu Jūsu mājaslapas kvalitāti un drošību.

Mūsu pakalpojumi

Mūsu pakalpojumi aptver dažādas iespējas, sākot no pielāgota tīmekļa dizaina līdz specializētiem e-komercijas risinājumiem, saturpārvaldības sistēmām, tīmekļa lietotnēm, veiktspējas optimizācijai un drošības uzturēšanai, visi pakalpojumi virzīti uz lietotāju pieredzes uzlabošanu un uzņēmējdarbības veicināšanu.

Mājas lapas dizaina izstrāde

Mēs specializējamies radīt saistošus un lietotājiem draudzīgus mājas lapu dizainus, kas rezonē ar Jūsu zīmolu un iesaista Jūsu auditoriju.

Front-end programmēšana

Mūsu front-end izstrādes speciālisti nodrošinās, ka Jūsu mājaslapas interfeiss ir ne tikai ir vizuāli pievilcīgs, bet arī ērts un lietotājiem viegli uztverams.

Back-end programmēšana

Mūsu back-end izstrādes komanda parūpēsies, lai izstrādātais risinājums funkcionētu efektīvi un būtu drošs.

Mājas lapas audits un analītika

Mēs piedāvājam visaptverošus mājas lapas auditu un analītikas pakalpojumus, lai novērtētu Jūsu mājaslapas veiktspēju, un sniegtu ieteikumus uzlabojumiem un optimizācijai.

Mūsu SEO pakalpojumi ir izstrādāti, lai uzlabotu Jūsu mājaslapas redzamību meklētājprogrammās, garantējot, ka Jūsu tiešsaistes informācija izceļas uz konkurentu fona un piesaista organiskos apmeklētājus.

Mūsu uzņēmuma sertificētie mājas lapas izstrādes speciālisti veiks Jūsu uzņēmuma mājas lapas izstrādi un nodrošinās tās uzturēšanu, lai Jūs varētu koncertēties uz sava biznesa izaugsmi.

Esat laipni aicināti uzdot jautājumus par mājas lapas izstrādes pakalpojumiem mūsu mājas lapā vai piesakieties BEZMAKSAS konsultācijai klātienē zvanot pa tālruni +371 2 60 64 3 94 vai sūtot e-pastu uz info@sonrons.lv.

PIESAKIETIES BEZMAKSAS KONSULTĀCIJAI JAU TAGAD!

Uzziniet, kā mēs varam palīdzēt piesaistīt vairāk klientu un palielināt uzņēmuma peļņu.