fbpx

Privātuma politika

SākumsPrivātuma politika

ĪSĀ VERSIJA

Mūsu apstrādājamo personas datu loks (kategorijas) ir atkarīgs no tā, kā Jūs izmantojat mūsu pakalpojumus. Mēs izmantojam Jūsu personas datus savu tiešsaistes pakalpojumu nodrošināšanai saskaņā ar Jūsu vēlmēm, lai apstrādātu Jūsu pieprasījumus, sazinātos ar Jums par tām precēm un pakalpojumiem, kuri varētu Jūs interesēt, piedāvātu balvu izlozes, spēles un konkursus vai sniegtu atbilstošus administratīvos pakalpojumus. Visu personas datu apstrāde notiek atbilstoši piemērojamiem tiesību aktiem par datu aizsardzību.

 

Mēs atklājam Jūsu personas datus tikai tām trešajām pusēm, kuras palīdz mums nodrošināt Jums pakalpojumu sniegšanu , un, ja esat sniedzis mums tiešu atļauju – mūsu saistītajiem uzņēmumiem klientu attiecību pārvaldības, analīzes un mārketinga nolūkā.

 

Ar Jūsu piekrišanu mēs arī izmantojam sīkfailus mārketinga, sniegto pakalpojumu darbības uzlabošanas un statistikas nolūkos.

 

Mēs piedāvājam Jums kā mūsu augstu vērtētam klientam dažādus veidus, kā kontrolēt savu personas datu lietošanu.

 

Ja vēlaties saņemt plašāku informāciju par mūsu veikto Jūsu personas datu apstrādi un mūsu lietotajiem sīkfailiem, noklikšķiniet šeit https://www.marketing.sonrons.lv/privatuma-politika un iepazīstaties ar mūsu Privātuma politiku.

 

PAPLAŠINĀTĀ VERSIJA

Mūsu privātuma principi

Mēs uztveram Jūsu privātumu nopietni. Zemāk Jūs varat iepazīties ar pieciem mūsu privātumu saistītiem solījumiem Jums.

 

Mēs VIENMĒR nodrošināsim Jūsu personas datu izmantošanu atbilstoši piemērojamiem tiesību aktiem par datu aizsardzību.

Mēs VIENMĒR nodrošināsim Jums pārredzamību par to, kā mēs izmantojam Jūsu personas datus. Mēs tostarp informēsim Jūs par mūsu apkopoto informāciju, par mūsu darbībām ar šo informāciju, personām, kurām mēs šo informāciju atklāsim un ar kurām Jums jāsazinās, ja Jums rodas kādas šaubas.

Mēs VIENMĒR nodrošināsim Jums vienkāršas iespējas, kā pateikt „STOP”, ja vairs nebūsiet apmierināts ar mūsu mārketinga sūtījumiem.

Mēs VIENMĒR veiksim visus pamatotos pasākumus Jūsu personas datu aizsardzībai un nodrošināsim, lai šiem datiem nevarētu piekļūt nepilnvarotas personas.

Mēs VIENMĒR bez nepamatotas kavēšanās atbildēsim uz visiem jautājumiem par Jūsu personas datu apstrādi.

Mūsu Privātuma politika

Pēdējo reizi atjaunināts: 26.07.2018.

 

Mēs esam apņēmušies aizsargāt Jūsu tiesības uz privātumu un nodrošināt Jūsu personas datu aizsardzību.

 

Šajā Privātuma politikā ir paskaidroti visu mūsu apkopoto personas datu veidi, kā arī šo datu apstrādes un aizsardzības principi saistībā ar mūsu piedāvātajiem pakalpojumiem. Tas attiecas uz informāciju, kas apkopota bezsaistē mūsu veikalos vai ar klientu apkalpošanas daļas starpniecību, un informāciju, kas iegūta tiešsaistē mūsu tīmekļa vietnēs, lietotnēs (tostarp mobilajās lietotnēs) un trešo pušu platformās (turpmāk — „Vietnes”).

 

Šī Privātuma politika attiecas arī uz mūsu mērķtiecīgo saturu, tai skaitā tiešsaistes piedāvājumiem un tādu preču un pakalpojumu reklāmām, ko varat redzēt trešo pušu tīmekļa vietnēs, platformās un lietotnēs (turpmāk — „Trešo pušu vietnes” ), ņemot vērā Jūsu aktivitāti tiešsaistē. Šajās Trešo pušu vietnēs var būt atšķirīga privātuma politika un noteikumi. Mēs mudinām Jūs tos izlasīt pirms šo Trešo pušu vietņu lietošanas.

 

1 .KAS IR ATBILDĪGS PAR TO, KAS NOTIEK AR JŪSU DATIEM?

 

SIA Sonrons (turpmāk — „Sonrons vai „mēs”, “mūsu”, “mums”) ir atbildīgs par Jūsu personas datu apstrādi mūsu Vietnēs.

 

2 . KĀ ES VARU SAZINĀTIES AR DATU AIZSARDZĪBAS INSPEKTORU?

 

Ja Jums ir jautājumi par to, kā mēs apstrādājam Jūsu personas datus, Jūs varat sazināties ar mūsu datu aizsardzības inspektoru, nosūtot e-pasta ziņu uz adresi info@sonrons.lv.

 

 1. KAS IR PERSONAS DATI?

 

Personas dati ir informācija, kas var Jūs tieši vai netieši identificēt (turpmāk — „Personas dati”). Parasti tie ietver tādu informāciju kā Jūsu vārds, uzvārds, adrese, e-pasta adrese un tālruņa numurs, tomēr šie dati var ietvert arī citu informāciju, piemēram, Jūsu IP adresi, ar iepirkšanos saistītos paradumus, informāciju par veselības, skaistumkopšanas un saimniecības precēm, dzīvesveidu un vēlmēm, piemēram, saistībā ar hobijiem un interesēm. Informācija par veselību tiek dēvēta par „Īpašu personas datu kategoriju”, jo tās sensitivitātes dēļ ir nepieciešama īpaša aizsardzība.

 

 1. KAS NOTIEK, KAD JŪS SNIEDZAT MUMS SAVUS PERSONAS DATUS VAI KAD MĒS KĀDĀ CITĀ VEIDĀ SAŅEMAM JŪSU PERSONAS DATUS?

 

Mēs tieši apkopojam Jūsu Personas datus vairākos veidos, piemēram, kad Jūs sniedzat mums savu informāciju, reģistrējoties balvu izlozēm, spēlēm vai konkursiem, saņemot informāciju vai mārketinga sūtījumus, izmantojot mūsu lietotnes, iegādājoties no mums kādu produktu vai pakalpojumu, aizpildot aptaujas anketu, iesniedzot komentāru vai pieprasījumu vai sazinoties ar mūsu klientu apkalpošanas daļu.

 

Kad Jūs sniedzat mums savus Personas datus, mēs apstrādājam tos saskaņā ar šo Privātuma politiku. Ja nevēlaties, lai mēs šādā veidā apstrādājam Jūsu Personas datus, lūdzu, nesniedziet mums savu personīgo informāciju.

 

Mēs varam saņemt Jūsu Personas datus arī no citiem avotiem, tai skaitā informāciju no tādiem komerciāli pieejamiem avotiem kā publiskas datubāzes un datu apkopojumi, kā arī izmantot trešo pušu sniegtu informāciju. Ja nevēlaties, lai mēs saņemam Jūsu Personas datus no citiem avotiem, lūdzu, tieši norādiet šos avotus savā izvēlnē.

 

Mēs apstrādājam Jūsu Personas datus ar nolūku sniegt Jums mūsu pakalpojumus, kas izklāstīti zemāk. Noteiktos gadījumos mēs apstrādājam Jūsu Personas datus tikai tad, ja esat sniedzis mums šādu atļauju, piemēram, vairumā gadījumu mēs to darām, apstrādājot Personas datus mārketinga nolūkos, izmantojot sīkfailus vai atrašanās vietas datus un apstrādājot Jūsu sensitīvos Personas datus. Citos gadījumos mēs varam balstīties uz citu Jūsu Personas datu apstrādes juridisko pamatojumu, piemēram, ar Jums noslēgta līguma izpildi vai likumīgās interesēs, piemēram, prettiesisku darbību novēršanas nolūkā.

 

Kad mēs apstrādājam Jūsu Personas datus, pamatojoties uz tiešu Jūsu sniegto piekrišanu, mēs lūdzam Jūsu piekrišanu tikai šim konkrētajam mērķim. Tāpat mēs lūgsim Jūsu papildu piekrišanu, ja mums būs jāizmanto Jūsu Personas dati kādiem citiem nolūkiem, kuri nav norādīti šajā Privātuma politikā.

 

Lūdzu, iepazīstieties ar informāciju par mūsu potenciāli apkopoto datu dažādajiem veidiem, to apkopošanas nolūkiem un šīs apstrādes juridisko pamatojumu tabulā, kas ietverta 5. punktā.

 

 1. KĀDIEM NOLŪKIEM MĒS APSTRĀDĀJAM PERSONAS DATUS?

5.1          Mēs apstrādājam zemāk norādīto Personas datu kategorijas šādiem nolūkiem:

Mūsu Vietņu pārlūkošana

 

Kādus Personas datus mēs varam apkopot?

Informācija par mūsu Vietņu apmeklēšanai lietotās pārlūkprogrammas tipu, jūsu IP un ierīces adrese, hipersaites, uz kurām esat noklikšķinājis, tīmekļa vietnes, kuras esat apmeklējis pirms nonākšanas mūsu Vietnēs, un informācija, kas apkopota, izmantojot sīkfailus vai līdzīgas izsekošanas ierīces. Jūsu lietotājvārds, profila attēls, dzimums, tīkli un jebkura cita informācija, ko vēlaties kopīgot, izmantojot Trešo pušu vietnes (piemēram, izmantojot opciju „Patīk” vietnē Facebook).

 

Kāds ir apstrādes nolūks?

Mēs (un trešo pušu pakalpojumu sniedzēji, kas rīkojas mūsu vārdā) lietojam sīkfailus un līdzīgas tehnoloģijas, lai apstrādātu datus par Jums, kad apmeklējat mūsu Vietnes. Mēs vēlamies zināt, vai esat agrāk apmeklējis mūsu Vietnes un kādas ir Jūsu vēlmes, lai mēs varētu Jums nodrošināt pielāgotu informāciju mūsu Vietnēs.

Papildinformāciju par sīkfailiem skatiet 5.2. punktā.

Cik ilgi mēs saglabājam Jūsu Personas datus?

Lūdzu, apskatiet Sīkfailu lietošanas rīku, lai uzzinātu katra sīkfaila veida uzglabāšanas ilgumu.

 

Kāds ir šīs datu apstrādes juridiskais pamatojums?

Jūs sniedzat piekrišanu, noklikšķinot uz „piekrist un turpināt” mūsu Sīkfailu lietošanas rīkā mūsu Vietnēs. Dažos gadījumos, kad to atļauj tiesību akti, mēs no Jūsu darbībām secinām, ka piekrītat sīkfailu lietošanai. Lūdzu, ņemiet vērā, ka mums ir jāapstrādā noteikti tīklklejošanas pamatdati, lai mēs varētu nodrošināt tādas Vietņu pamatfunkcijas kā drošu pieteikšanos vai atcerēšanos, kurā pasūtījuma veikšanas posmā Jūs esat.

 

Jūs vienmēr varat pārskatīt savus ar sīkfailiem saistītos iestatījumus mūsu Sīkfailu lietošanas rīkā vai mainot savus pārlūka iestatījumus.

 

5.2          Sīkfaili un līdzīgas tehnoloģijas

Mēs izmantojam sīkfailus un līdzīgas tehnoloģijas (turpmāk — „Sīkfaili”) ar nolūku uzlabot mūsu produktu pārdošanu un Jūsu pieredzi mūsu Vietnēs, apkopojot datus par to, kā Jūs lietojat mūsu Vietnes. Daži no mūsu lietotajiem Sīkfailiem ir nepieciešami Vietnes pamatfunkciju nodrošināšanai, piemēram, lai varētu droši pieteikties vai atcerēties, kurā pasūtījuma veikšanas posmā esat, tomēr mēs izmantojam arī Sīkfailus, kas mums ļauj analizēt vietnes lietojumu (lai mēs varam analizēt un uzlabot vietnes darbību), un reklāmas Sīkfailus, ko reklāmas uzņēmumi lieto Jūsu interesēm atbilstošu reklāmu nodrošināšanai.

 

Mēs varam arī pielāgot savas Vietnes un produktus Jūsu interesēm un vajadzībām, apkopojot informāciju par Jūsu ierīci un sasaistot to ar Jūsu Personas datiem, lai varētu jums nodrošināt vislabāko tīmekļa lietošanas pieredzi mūsu Vietnēs.

 

Google Analytics lietošanai mēs esam izveidojuši pakalpojumu Jūsu IP adreses padarīšanai par anonīmu uzreiz pēc datu saņemšanas Analytics Collection Network https://support.google.com/analytics/answer/2763052?hl=en un pirms datu uzglabāšanas un apstrādes. Lai atteiktos no Google Analytics nodrošinātās izsekošanas visās tīmekļa vietnēs, lūdzu, atveriet vietni http://tools.google.com/dlpage/gaoptout..

 

Jūs varat apskatīt papildinformāciju par mūsu lietotajiem sīkfailiem un mainīt savus iestatījumus Sīfailu lietošanas rīkā mūsu Vietnēs. Lūdzu, ņemiet vērā, ka bez sīkfailiem Jums var nebūt iespējas izmantot visas mūsu Vietņu vai tiešsaistes pakalpojumu funkcijas.

 

 1. AR KO MĒS KOPĪGOJAM JŪSU PERSONAS DATUS?

 

Mēs kopīgosim Jūsu Personas datus ar šādiem datu apstrādātājiem (t. i., pakalpojumu sniedzējiem, kuri mums palīdz veikt iepriekš norādītos uzdevumus):

ar trešajām pusēm, kuras palīdz mums apstrādāt un analizēt Jūsu Personas datus, sniedzot mums informāciju par ar Jūs potenciāli interesējošu pakalpojumu ieteikšanu saskaņā ar iepriekš norādīto 5.1. punktu;

Šiem apstrādātājiem ir jāievēro stingras prasības saskaņā ar attiecināmajiem tiesību aktiem par datu aizsardzību un jārīkojas ar Jūsu Personas datiem tikai mūsu interesēs un atbilstoši noteiktajiem augstajiem IT drošības standartiem.

 

7.2          Citi saņēmēji

Mēs kopīgojam Jūsu Personas datus ar tālāk norādītajām trešajām pusēm, kas apstrādā Jūsu datus saviem nolūkiem (t. i., šīs trešās puses nav datu apstrādātāji; tās drīzāk izmanto Jūsu Personas datus savās interesēs vai arī Jūsu sniegtās piekrišanas dēļ):

tiesībaizsardzības vai citas iestādes, ja mums tas ir jādara saskaņā ar tiesību aktiem, saņemot atbilstošu pieprasījumu par Jūsu Personas datu atklāšanu.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs nekādā gadījumā nekopīgosim Jūsu Personas datus ar sociālo tīklu platformām. Veicot ar apmeklētāju skaita palielināšanu vai atbilstošu klientu atrašanu saistītas darbības tādās sociālo tīklu platformās kā Facebook vai Google, Personas dati pirms pārsūtīšanas vienmēr tiek padarīti anonīmi. Ja nākotnē tiks veiktas kādas izmaiņas un mēs vēlēsimies kopīgot Jūsu Personas datus ar kādu sociālo tīklu platformu, mēs lūgsim Jūsu piekrišanu.

 

7.3          Jūsu Vietnes lietojuma datu kopīgošana

Ar Jūsu piekrišanu mēs kopīgosim Vietnes lietojuma datus ar uzticamām trešajām pusēm (piem., reklāmdevējiem, reklāmas aģentūrām, reklāmas tīkliem, datu apmaiņas nodrošinātājiem utt.), lai varētu Jums piedāvāt pielāgotu un Jūs interesējošu saturu, pamatojoties uz Jūsu iepriekšējo aktivitāti mūsu Vietnē. Šīs uzticamās trešās puses var iestatīt savus pašu Sīkfailus, tīmekļa bāksignālus un līdzīgas izsekošanas tehnoloģijas Jūsu ierīcē ar nolūku nodrošināt pielāgotu saturu un reklāmu, kad Jūs apmeklējat mūsu attiecīgās Vietnes. Lūdzu, skatiet 5.2. sadaļā papildinformāciju par Sīkfailiem un kā atteikties no tiem.

 

Jūs varat arī apmeklēt vietni www.youronlinechoices.com un izvēlēties, kuri no uzņēmumiem var nodrošināt pielāgotas reklāmas.

 

Lūdzu, ņemiet vērā, ka pat tad, ja atteiksieties, Jūs varat saņemt no mums vispārīgu reklāmu, pamatojoties uz Jūsu Vietnes lietojuma informāciju.

 

 1. UZ KURĀM VALSTĪM MĒS PĀRSŪTĀM JŪSU PERSONAS DATUS?

 

Daudzas mūsu uzticamās trešās puses un grupas uzņēmumi atrodas valstīs, kurās nodrošināts atbilstošs datu aizsardzības līmenis, piemēram, Eiropas Ekonomikas zonā (turpmāk — „EEZ”).

 

Mēs nosūtām Jūsu datus arī uz ASV.

 

Ja mums ir jāpārsūta Jūsu Personas dati kādai uzticamai trešajai pusei vai grupas uzņēmumam, kas atrodas kādā valstī, kurā tiesību akti par datu aizsardzību nenodrošina tādu pašu aizsardzības līmeni, mēs nodrošinām atbilstošus datu aizsardzības pasākumus, paļaujoties uz tādiem likumīgiem līdzekļiem kā privātuma vairoga sertifikācija un/vai līguma standartklauzulas.

 

Papildinformāciju par pārsūtīšanas mehānismu var saņemt no mūsu datu aizsardzības inspektora (skatiet kontaktinformāciju 2. punktā).

 

 1. CIK ILGI MĒS APSTRĀDĀSIM JŪSU PERSONAS DATUS?

 

Mēs saglabāsim Jūsu Personas datus tikai līdz brīdim, kad būs izpildīti tie iepriekš minētie nolūki, kuros mēs Jūsu Personas datus esam apkopojuši un saņēmuši, un kad būs beigušās tiesību aktos noteiktās prasības šos ierakstus saglabāt, kā plašāk paskaidrots 5.1. punktā.

 

 1. KĀDAS IR JŪSU TIESĪBAS?

 

Ja ir izpildītas noteiktas prasības, Jums ir tiesības:

saņemt no mums informāciju, vai mēs apstrādājam Jūsu Personas datus un, ja piemērojams, piekļūt saviem datiem;

 • izlabot savu Personas datu neprecizitātes;
 • izdzēst Personas datus;
 • iebilst pret Personas datu apstrādi;
 • ierobežot Personas datu apstrādi
 • izmantot Personas datu pārvedamību — saņemt Personas datus, ko esat mums nodrošinājis strukturētā, parasti lietotā un mašīnlasāmā formātā, kā arī pārsūtīt tos citam datu pārzinim.

Vairāk par šīm tiesībām varat uzzināt šeit: http://www.dvi.gov.lv/lv/ .Ja vēlaties izmantot savas tiesības, lūdzu, sazinieties ar datu aizsardzības inspektoru (skatiet kontaktinformāciju 2. punktā).

 1. VAI ES VARU ATSAUKT SAVU PIEKRIŠANU PERSONAS DATU APSTRĀDEI?

 

Ja Jūsu piekrišana ir juridiskais pamatojums Jūsu Personas datu apstrādei, Jūs varat atsaukt savu piekrišanu:

sīkfailu lietošanai: izmantojot Sīkfailu lietošanai rīku, kas atrodas mūsu Vietņu apakšā;

citiem nolūkiem: nosūtot mums e-pastu uz adresi info@sonrons.lv

Lūdzu, ņemiet vērā, ka šīs piekrišanas atsaukšana neietekmē pirms šīs atsaukšanas veiktās apstrādes likumību.

 

 1. VAI ES VARU IESNIEGT SŪDZĪBU DATU AIZSARDZĪBAS IESTĀDĒM?

 

Ja domājat, ka mūsu veiktā Personas datu apstrāde pārkāpj tiesību aktos par datu aizsardzību noteiktās prasības, varat iesniegt sūdzību kompetentajai uzraudzības iestādei Jūsu mītnes vai darba vietas valstī vai šī Vispārīgās datu aizsardzības regulas iespējamā pārkāpuma izdarīšanas valstī.

 

 1. KĀ MĒS AIZSARGĀJAM JŪSU PERSONAS DATUS?

 

Mēs uzturam atbilstošus tehniskos un organizatoriskos pasākumus Jūsu sniegto Personas datu aizsardzībai ar nolūku novērst Jūsu Personas datu nelikumīgu iznīcināšanu, pazaudēšanu, mainīšanu vai nesankcionētu izpaušanu un piekļuvi Jūsu Personas datiem.

 

 1. VAI MĒS VARAM MAINĪT SAVU PRIVĀTUMA POLITIKU?

 

Mēs varam laiku pa laikam mainīt šo Privātuma politiku, publicējot tās atjauninātu versiju šeit. Mēs iesakām Jums bieži apmeklēt šo sadaļu, lai Jūs vienmēr būtu informēts.