fbpx
Image12

SEO pakalpojumi

Mēs esam SEO pakalpojumu aģentūra, kas īsteno izcili veiksmīgas SEO pakalpojumu kampaņas viskonkurētspējīgākajās nozarēs, izmantojot unikālu tehnisko un radošo zināšanu sajaukumu.

Mūsu SEO pakalpojumi ir izstrādāti, lai palielinātu redzamību algoritmiskos (“dabiskās”, “dabiskās” vai “bezmaksas”) meklēšanas rezultātos, lai nodrošinātu atbilstošu, mērķtiecīgu apmeklējumu jūsu vietnei.

Nodrošinot SEO pakalpojumus mēs izmantojam pārbaudītus un drošus rīkus, mūsu SEO pakalpojumu stratēģijās nav mākslīgu robotu, surogātpasta vai pesticīdu, un katra kampaņa, pie kuras strādājam, ir pilnībā pielāgota jūsu nozarei, jūsu uzņēmumam un jūsu komandai.

 

Mēs piedāvājam sekojošus SEO pakalpojumu veidus:

SEO konsultācijas

Mēs palīdzēsim jums definēt jūsu SEO mērķus un kopā ar jums izstrādāsim reālistisku SEO stratēģiju. Jums var būt mārketinga komanda, kurai ir nepieciešams atbalsts un norādījumi, vai arī jūs vēlaties, lai mēs nodrošinam pilnu SEO pakalpojumu klāstu. Mēs strādājam abos veidos un sniedzam padomu par labāko pieeju.

Atslēgvārdu un tirgus izpēte

Atslēgvārdu un tirgus izpēte ir pamats SEO stratēģiju izstrādei, tās rezultātā mēs varam izstrādāt reālistisku plānus un prognozes. Mēs neveicam mežonīgus aprēķinus vai solījumus, kurus nevaram izpildīt.

Tehniskais SEO audits

SEO pakalpojumu nozarē mēs esam labi pazīstami ar savām tehniskajām iespējām, pateicoties mūsu uzņēmumam pieejamām programmām un darbinieku tehniskajām zināšanām. Mēs veiksim jūsu mājas lapas auditu, kura rezultātā tiks noskaidrots vai meklētājprogrammas spēj efektīvi atklāt, pārmeklēt un indeksēt jūsu mājaslapas lapas.

Iekšējais SEO

Mēs analizēsim jūsu vietnes struktūru, iekšējo arhitektūru un citus galvenos elementus, kas ir svarīgi meklētājprogrammu algoritmos, lai veiktu uzlabojumus, lai jūsu mājaslapa sasniegtu pēc iespējams augstākas pozīcijas meklētājportālos.

Saišu veidošana

Saišu veidošana ir svarīga SEO pakalpojumu daļa, jo tā palīdz meklētājprogrammām atklāt jaunas tīmekļa lapas un nosaka, kurām lapām vajadzētu būt augstāk meklētājportālu rezultātos. Mūsu speciālisti izstrādes saišu veidošanas stratēģiju un plānu, kā arī veiks tā izpildi, lai jūsu mājaslapa ierindotos starp pirmajām pozīcijam meklētājportālu rezultātos.

Satura mārketings

Jebkuras mārketinga kampaņas pamatā ir saistošs saturs, un mūsu radošo darbinieku komanda, tostarp rakstnieki, dizaineri un izstrādātāji, ir palīdzējuši daudziem uzņēmumiem publicēt informāciju galvenajos plašsaziņas līdzekļos, nozares vadošajos medijos un blogos, un mēs varam palīdzēt arī jums izstrādāt SEO optimizētu saturu jūsu mājaslapai.

Mūsu uzņēmuma sertificētie SEO pakalpojumu speciālisti veiks Jūsu uzņēmuma SEO stratēģijas izstrādi, īstenošanu, monitoringu un kontroli, lai palielinātu Jūsu uzņēmuma klientu skaitu un mājaslapas apmeklējumu.

Esat laipni aicināti uzdot jautājumus par SEO pakalpojumiem mūsu mājas lapā vai piesakieties BEZMAKSAS konsultācijai klātienē zvanot pa tālruni +371 2 60 64 3 94 vai sūtot e-pastu uz info@sonrons.lv.

PIESAKIETIES BEZMAKSAS KONSULTĀCIJAI JAU TAGAD!

Uzziniet, kā mēs varam palīdzēt piesaistīt vairāk klientu un palielināt uzņēmuma peļņu.